Asistent/ka pobytového úseku - zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc / Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

FirmaStředisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
ÚvazekHPP
Mzda27 430 Kč až 40 110 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadavky:

- kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník, a §49a odst. 2 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, vzdělání v oborech pedagogika, speciální pedagogika nebo vychovatelství výhodou
- VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost k výkonu práce včetně práce v noci
- schopnost práce ve směnném provozu (denní a noční služby)
- znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
- schopnost konstruktivní komunikace
- empatie
- flexibilita
- samostatnost
- schopnost držet hranice
- psychická odolnost
- profesionální přístup
- ochota se dále vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Popis pracovní pozice: Poskytování sociálně-právní ochrany nezletilým dětem od 0 do 18 let prostřednictvím odborných činností zaměřených na jejich podporu a pomoc při řešení složité životní situace. Přímá péče o nezletilé, tj. pomoc se školní přípravou, zajištění stravy, realizování volnočasových aktivit, doprovod apod. Práce v nepřetržitém provozu.

Úvazek: 1,0

Kontaktní osoba: Mgr. Eva Procházková, vedoucí zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, tel.: 773 601 030
Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e-mailu zasílejte na e-mail personalisty [email protected].

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příjemné pracovní prostředí, podporu vzdělávání zaměstnanců, pravidelné supervize, pololetní odměny.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Vozovce 622/26, Olomouc - Nová Ulice, 77900, Česko
mzda, plat (hrubý):27 430 Kč až 40 110 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 06. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace, IČ: 75004437
datum zveřejnění nabídky práce:02. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Emil Dadák
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Středisko sociální prevence Olomouc u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 27 430 Kč až 40 110 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Na Vozovce 622/26, Olomouc - Nová Ulice, 77900, Česko ; Nástup: 01. 06. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.